KONST / Litografier / Färglitografi 16045395
nr 1604 5395
Stig Fyring
(1934-2015), Sverige
Färglitografi, Segelbåt. Signerad, numrerad 101/250, daterad -95 cm, yttermått inklusive ram: 38x58 cm
Stig Fyring, svensk bildkonstnär född 1934, död 2015.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:17:47
11/3 18:12:47